Marint motiv oljemålning
Valmis
2021-02-24
881521
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Marint motiv, otydligt signerad E Lara?, olja på pannå, ca 29x40 cm