Marcel Strüwer
Valmis
2021-02-25
881527
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
MARCEL VAN ZUYLEN STRÜWER, (född 1969): "Bilboquet", signerad Marcel, 42/99, färglitografi, bladmått ca 63x45 cm