Marcel Strüwer

Marcel Strüwer
Marcel Strüwer

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MARCEL VAN ZUYLEN STRÜWER, (född 1969): "Bilboquet", signerad Marcel, 42/99, färglitografi, bladmått ca 63x45 cm

881527

2021-02-25