Väggvitrin barockstil

Väggvitrin barockstil
Väggvitrin barockstil
Väggvitrin barockstil
Väggvitrin barockstil
Väggvitrin barockstil
Väggvitrin barockstil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGVITRIN, 1900-talets andra hälft, barockstil, inredd med hyllplan, fanerat i valnöt, höjd 50, 58x17 cm, nyckel finns

881532

2021-02-23