Eva Englund skål

Eva Englund skål
Eva Englund skål
Eva Englund skål
Eva Englund skål
Eva Englund skål
Eva Englund skål
Eva Englund skål
Eva Englund skål
Eva Englund skål
Eva Englund skål

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EVA ENGLUND (1937-1988), skål, glas, Wilkes Studioglas, signerad och daterad -00, diameter 17, höjd 14,5 cm

Ingår i temaauktionen "Sätt färg på ditt hem"

881542

2021-03-07