Sideboard Louis XVI-stil

Sideboard Louis XVI-stil
Sideboard Louis XVI-stil
Sideboard Louis XVI-stil
Sideboard Louis XVI-stil
Sideboard Louis XVI-stil
Sideboard Louis XVI-stil
Sideboard Louis XVI-stil
Sideboard Louis XVI-stil
Sideboard Louis XVI-stil
Sideboard Louis XVI-stil

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, vitmetall/ mässing, bordsskiva i glas, höjd ca 70, 150x40 cm

Brukslitage, smärre märken

881546

2021-02-24