Spegel art deco

Spegel art deco
Spegel art deco
Spegel art deco
Spegel art deco
Spegel art deco
Spegel art deco

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL,1900-talets första hälft, art déco, AB Svenska Guldlistfabriken, Karlstad, silverbemålad med röda och svarta detaljer i ramen, ca 90x35 cmv

Bruks- och åldersrelaterat slitage, färgskav

881557

2021-03-01