Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
UTAGAWA KUNISADA (1786-1864), även känd som Utagawa Toyokuni III, skådespelare, träsnitt, 1800-tal, bildmått ca 33x23 cm
Ej examinerad ur ram. Skador och lagningar.
881558
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här