Ulrika Hydman Vallien 2 st glasurnor

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018), 1 par, glasurnor, bemålat glas, Kosta Boda, signerade, höjd ca 23 cm

Smärre slitage

881566

2021-03-07