John -E Franzén Självporträtt

John -E Franzén Självporträtt
John -E Franzén Självporträtt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN-E FRANZÉN (född 1942), Självporträtt, etsning, signerad och daterad 48 Fylleskog 1976-77, numrerad 45/70, plåtstorlek ca 22,5 x 27,5 cm,

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.

881568

2021-03-01