Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTURER, VATTENKRUS, 6 delar, Afrika, 1900-tal, trä, 5 skulpturer höjd 20 - 65 cm, 1 vattenkrus höjd 24 cm
Slitage, torrsprickor, skador
881573
2021-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här