John-E Franzén

John-E Franzén
John-E Franzén

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN-E FRANZÉN, teckning, blyerts, signerad John E Franzén, daterad 1963, bildmått (innanför passepartout) 40x31 cm

Mjuka veck

881574

2021-03-01