Louis Bastin etsning

Louis Bastin etsning
Louis Bastin etsning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

LOUIS BASTIN (1912-1979): Figur, etsning, signerad, plåtstorlek 9 x 8,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

881576

2021-03-01