Akvarell folkdräktsplansch Dalarna 1800tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLKDRÄKTSPLANSCH DALARNA. "Dahlekarlien". 1800-tal. Akvarell, ca 265x195 mm. I passepartout (totalt 400x323 mm.). Något fläckad.

Se text

881589

2021-03-21