Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1900-talets mitt, engelsk stil, 3 lådor, teak med list och handtag i mässing, ilagd skinnimitation, höjd ca 75 samt

Bruks och åldersrelaterat slitage

881592

2021-03-01