Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, 1900-talets mitt, engelsk stil, 3 lådor, teak med list och handtag i mässing, ilagd skinnimitation, höjd ca 75 samt
Bruks och åldersrelaterat slitage
881592
2021-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här