Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TALLRIKAR, FAT, 7 dlr, Kina, 18/1900-tal, Celadon, dekor med blommor, fjärilar samt fåglar, diameter ca 18-27 cm
Nagg förekommer
881594
2021-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här