Joseph Barnes tillskriven
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOSEPH BARNES, tillskriven, omkring år 1900, interiör med flicka, signerad JB? i rött på skåpets nedre kant, ram märkt ´Barnes´ på ram, bildmått 45x36 cm
Lagningar, retuscher, krackelyr
881604
2021-03-01