Joseph Barnes tillskriven

Joseph Barnes tillskriven
Joseph Barnes tillskriven
Joseph Barnes tillskriven
Joseph Barnes tillskriven

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOSEPH BARNES, tillskriven, omkring år 1900, interiör med flicka, signerad JB? i rött på skåpets nedre kant, ram märkt ´Barnes´ på ram, bildmått 45x36 cm

Lagningar, retuscher, krackelyr

881604

2021-03-01