Klubbat för:
3 400 SEK
3 000 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): "Non Violence", monogramsignerad CFR, brons, höjd ca 4,5, längd ca 7,5 cm
Smärre slitage
881620
2021-02-28