Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKULPTUR Afrika, 1900-tal, Gere, stomme i trä, horn, tråd tyg, samt detaljer i järn och med ytbehandling, höjd ca 36 cm
Slitage
881625
2021-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här