Örja Sätre oljemålning

Örja Sätre oljemålning
Örja Sätre oljemålning
Örja Sätre oljemålning
Örja Sätre oljemålning
Örja Sätre oljemålning
Örja Sätre oljemålning

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÖRJAN SÄTRE (född 1952): "Utecafé i Little Italy - New York", signerad Örjan Sätre, daterad a tergo 2001, olja på pannå, ca 43x61 cm

881632

2021-02-25