Oscar Reutersvärd, Perspective japonaise

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Perspecitive Japonaise no 360 mma, signerad Oscar Reutersvärd, akvarell på papper, bladmått 33x44 cm

PROVENIENS
Inköpt av nuvarande familj i konstnärens ateljé 1989

881644

2021-02-28