Hermès armband 18K
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HERMÈS, "Chaine D´ Ancre Passerelle", armband, 18K guld, numrerad 17S016667, Made in Italy, italienska kontrollstämplar (Vicenza), diameter ca 5,5 cm, vikt ca 4,4 g, originalask medföljer
Tema Vintage Fashion
881675
2021-03-07