Hermès armband 18K

Hermès armband 18K
Hermès armband 18K
Hermès armband 18K
Hermès armband 18K
Hermès armband 18K
Hermès armband 18K
Hermès armband 18K
Hermès armband 18K
Hermès armband 18K
Hermès armband 18K
Hermès armband 18K
Hermès armband 18K
Hermès armband 18K
Hermès armband 18K
Hermès armband 18K
Hermès armband 18K

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HERMÈS, "Chaine D´ Ancre Passerelle", armband, 18K guld, numrerad 17S016667, Made in Italy, italienska kontrollstämplar (Vicenza), diameter ca 5,5 cm, vikt ca 4,4 g, originalask medföljer

Tema Vintage Fashion

881675

2021-03-07