Albert Johansson blandteknik
Vollendet
2021-02-24
881686
| Höchstes Gebot | 4 000 SEK |
| Schätzwert | 5 000 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): "Medelpunkt", signerad och daterad Albert Johansson 1962, blandteknik med collage, bildmått 57x62 cm
"Ett samlarhem"