Klaffbord 1800-tal

Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KLAFFBORD, 1800-tal, mahogny, ena kortsidan med låda, höjd ca 72, ca 145x100 cm

Bruksslitage, mindre repa

881695

2021-02-24