Tapetschabloner

Tapetschabloner
Tapetschabloner
Tapetschabloner
Tapetschabloner
Tapetschabloner
Tapetschabloner
Tapetschabloner
Tapetschabloner
Tapetschabloner
Tapetschabloner
Tapetschabloner
Tapetschabloner

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAPETSCHABLONER, 1800-tal, ca 12 st, för tryck på vägg och tapet,storlek varierande, ca 20x17

Använda, en del med skador,

881697

2021-02-24