Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SLAGLÅSPISTOL, svensk, m/1807, omarbetad från flintlås, längd ca 48 cm
Omarbetad, skador, lagningar
881700
2021-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här