Pistol m/1807

Pistol m/1807
Pistol m/1807
Pistol m/1807
Pistol m/1807
Pistol m/1807
Pistol m/1807
Pistol m/1807
Pistol m/1807
Pistol m/1807
Pistol m/1807

Klubbat för:

3 400 SEK

1 500 SEK

SLAGLÅSPISTOL, svensk, m/1807, omarbetad från flintlås, längd ca 48 cm

Omarbetad, skador, lagningar

881700

2021-02-24