Fåtölj Samsas
2021-02-25
881703
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL MALMSTEN, "Samsas", fåtölj, ben i betsad bok, blå ylleklädsel, skyltmärkning, sitthöjd ca 40 cm
Klädsel med omfattande slitage och skador