Bokskåp 1900-tal

Bokskåp 1900-tal
Bokskåp 1900-tal
Bokskåp 1900-tal
Bokskåp 1900-tal
Bokskåp 1900-tal
Bokskåp 1900-tal
Bokskåp 1900-tal
Bokskåp 1900-tal
Bokskåp 1900-tal
Bokskåp 1900-tal

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BOKSKÅP, 1900-talets första hälft, bemålad, vitrindel, invändigt med 6 löstagbara hyllplan, höjd ca 205, 75x38 cm

Nyckel medföljer

Senare bemålat

881729

2021-02-24