Hans Andreas Dahl oljemålning
Valmis
2021-02-24
881751
| Korkein tarjous | 28 000 SEK |
| Arviointi | 20 000 SEK |
HANS ANDREAS DAHL (1881-1919): Nordsk fjällandskap, signerad Hans Andreas Dahl, olja på duk, 71x100 cm