Knud Andersen lockurna

Knud Andersen lockurna
Knud Andersen lockurna
Knud Andersen lockurna
Knud Andersen lockurna
Knud Andersen lockurna
Knud Andersen lockurna
Knud Andersen lockurna
Knud Andersen lockurna
Knud Andersen lockurna
Knud Andersen lockurna
Knud Andersen lockurna
Knud Andersen lockurna

Klubbat för:

4 200 SEK

4 000 SEK

KNUD ANDERSEN (Danmark, 1892-1966), lockurna, korallröd glasyr "craquelé", delvis förgylld, lock i patinerad brons signerad KA, numrerad 3047, höjd 22 cm

Lock med skador

881753

2021-02-24