Spegellampett

Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGELLAMPETT, omkring år 1800, förgylld samt bronserad, ljusarm i mässing för 3 ljus, 80x70 cm

Sprickor, slitage, senare glas

881754

2021-02-24