Oidentifierad konstnär, 1800-tal
2021-03-02
881757
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): "Motiv från ladugårds ån 24/3 1899", signerad H. Black 187? samt a tergo daterad, olja på duk, 31x25 cm
Ingår i temaauktionen efter släkten Hjorth
Duken ojämt spänd