Oljemålning
2021-03-06
881764
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
IRINA VISHNEVSKAYA, ( f. 1965), olja på duk, två flickor, signerad Irina, 54x49 cm