Oljemålning
2021-03-06
881766
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
IRINA VISHNEVSKAYA, (f. 1965) olja på duk, sommarlandskap med barn, signerad Irina, 69x49 cm