Pallar 1 par
2021-02-25
881768
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PALLAR, 1 par, 1900-talets mitt, sannolikt Kina, rikt skuren dekor, sitthöjd 50 cm
Sprickor, slitage