Pallar 1 par

Pallar 1 par
Pallar 1 par
Pallar 1 par
Pallar 1 par
Pallar 1 par
Pallar 1 par

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALLAR, 1 par, 1900-talets mitt, sannolikt Kina, rikt skuren dekor, sitthöjd 50 cm

Sprickor, slitage

881768

2021-02-25