Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets mitt, sannolikt Kina, rikt skuren dekor, lådor i sargen, glasskiva, höjd 52, 151x61 cm
Lagningar, slitage
881771
2021-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här