Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets mitt, sannolikt Kina, rikt skuren dekor, lådor i sargen, glasskiva, höjd 52, 151x61 cm

Lagningar, slitage

881771

2021-02-25