Pelle Åberg olja på duk

Pelle Åberg olja på duk
Pelle Åberg olja på duk
Pelle Åberg olja på duk
Pelle Åberg olja på duk
Pelle Åberg olja på duk
Pelle Åberg olja på duk

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PELLE ÅBERG (1909-1964): Uteservering med människor, signerad Pelle Åberg, olja på duk uppklistrad på pannå, 30x28 cm

881773

2021-02-27