Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LENNART JIRLOW, Lennart (född 1936): Vasateatern 1886-1986, signerad L. Jirlow, 192/210, färglitografi, bildmått ca 76,5x50,5 cm
881776
2021-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här