Ulrika Hydman Vallien litografi
Klubbat för:
3 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Figurscen, signerad Ulrica HV, 400/1500, färglitografi, bildmått ca 55x40 cm
Kuntoraportti
881779
Päivämäärä:
2021-02-25