Ulrika Hydman Vallien litografi

Klubbat för:

3 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Figurscen, signerad Ulrica HV, 400/1500, färglitografi, bildmått ca 55x40 cm

Kuntoraportti

881779

Päivämäärä:

2021-02-25