Ulrica HV färglitografi

Ulrica HV färglitografi
Ulrica HV färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Figurscen, signerad Ulrica HV, 400/1500, färglitografi, bildmått ca 55x40 cm

881781

2021-02-25