Scrolls Kina

Scrolls Kina
Scrolls Kina
Scrolls Kina
Scrolls Kina
Scrolls Kina
Scrolls Kina
Scrolls Kina
Scrolls Kina
Scrolls Kina
Scrolls Kina

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCROLLS, 2 st., papper/rami, Kina, 1800-tal, motiv av figurscen, ca 45x12 cm

Omfattande skador

881785

2021-02-24