Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
SKÅNE, KARTA, akvarell, 1800-talets första hälft, föreställande sydöstra delen av Skåne, bl.a Kåseberga, bildmått: ca 32x39 cm.
Fläckar och veck.
881788
2021-02-24