Karta 1800-tal Skåne

Karta 1800-tal Skåne
Karta 1800-tal Skåne

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

SKÅNE, KARTA, akvarell, 1800-talets första hälft, föreställande sydöstra delen av Skåne, bl.a Kåseberga, bildmått: ca 32x39 cm.

Fläckar och veck.

881788

2021-02-24