Skålar på fot, Böhmen 1800-talets mitt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLAR på FOT, 1 par, Böhmen 1800-talets mitt, rött glas, slipad stiliserad dekor, diameter 27, höjd 21 cm

Ingår i temaauktionen efter släkten Hjorth

Repor och smånagg förekommer

881795

2021-03-02