Glas, 1800-talets mitt

Glas, 1800-talets mitt
Glas, 1800-talets mitt
Glas, 1800-talets mitt
Glas, 1800-talets mitt
Glas, 1800-talets mitt
Glas, 1800-talets mitt
Glas, 1800-talets mitt
Glas, 1800-talets mitt

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GLAS, 12 dlr, 1800-talets mitt, slipad dekor, bestående av 8 assietter, 2 skålfat, 2 skålar på fot

Ingår i temaauktionen efter släkten Hjorth

Nagg

881796

2021-03-02