Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GLAS, 12 dlr, 1800-talets mitt, slipad dekor, bestående av 8 assietter, 2 skålfat, 2 skålar på fot
Ingår i temaauktionen efter släkten Hjorth
Nagg
881796
2021-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här