Klubbat för:
1 200 SEK
800 SEK
SKÅLAR på FOT, 1 par, glas, 1800-talets andra hälft, oval form, slipad dekor, 20,5x12, höjd ca 15,5 cm
Ingår i temaauktionen efter släkten Hjorth
Nagg förekommer
881797
2021-03-02