Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, Ryssland, fanerat i mahogny, lister i mässing, höjd ca 72, diameter 72 cm
Äldre lagningar
881803
2021-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här