Barkub teak
2021-02-26
881805
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BARKUB, på hjul, fanérad i teak, 1900-talets andra hälft, delbart lock, portabel insats, invändigt med fack, höjd 44, 50x50 cm
Ytslitage