Barkub teak

Barkub teak
Barkub teak
Barkub teak
Barkub teak
Barkub teak
Barkub teak

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BARKUB, på hjul, fanérad i teak, 1900-talets andra hälft, delbart lock, portabel insats, invändigt med fack, höjd 44, 50x50 cm

Ytslitage

881805

2021-02-26